Valentino

5. července 2008 v 10:55 |  Parfums
Valentino je vnímán jako ctitel ženské svůdnosti, které se už půl století koří prostřednictvím svých mistrovských modelů, jimiž ženám umožňuje stát se skutečnými bohyněmi moderních mýtů a legend.
"Zbožňuji, když žena s létem rozkvétá. V zimě se uzavírá do sebe, ale jakmile se její kůže dotkne sluneční polibek, rozvíjí se jako nádherná růže z mé zahrady ve Wideville, když se lístky ještě omyté ranní rosou otvírají a září na slunci. Právě ona mě inspirovala k odlehčené verzi mé dřívější vůně a právě jí je tato vůně i určena. Mým přáním bylo vytvořit luxusní vůni objevující tajná zákoutí ženské duše, která se otvírají ve chvíli, kdy dozrávají první letní plody."
Valentino Garavani
V ETE provází bohyni létem třpytícím se slunečními paprsky, které jí zdobí pleť bronzovým nádechem a umocňují její svůdnou smyslnost. Ženská fantazie se stává skutečností pomocí lahodného spojení čerstvého ovoce, právě rozvitých květů a jemných tónů exotických dřev. Hlavu otevírá jiskřivé zasnoubení liči, fialek a bambusových lístků, s nimiž kontrastuje přirozená elegance rozvíjejících se bulharských růží. Poté přichází na řadu žensky sofistikované srdce uvité z jasmínu, tureckých růží, pivoněk a geránia. Bohatá nóta základu staví na vroucí něze ambry a pačuli, jež doplňuje výběr orientálně laděných exotických dřev - santálu a cedru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama