Gucci by Gucci-nová vôňa pre ženy

29. srpna 2008 v 9:45 | Sandi |  Parfums
Nová dámská vůně Gucci by Gucci v sobě nese jak inspiraci bohatou historií značky, tak i důraz na moderní pojetí ženskosti. Více než 85 let tradice jí vdechuje jedinečnou auru, která ji - spolu s mistrovstvím vizí Fridy Giannini akceptujícími smyslnost a hřejivé tóny ženství - předurčuje k tomu, aby se stala moderní ikonou luxusu.
Gucci by Gucci je vůní bohaté duše určenou moderní a přitom ověřené hodnoty vyznávající ženě, jenž dovede plně ocenit sílu její smyslnosti umocněnou nezapomenutelnou signaturou vybraných a mistrovsky propojených ingrediencí.
Gucci by Gucci je moderní ikonou mezi vůněmi - silná a smyslná, pozorně sestavená z nejušlechtilejších ingrediencí a nepostrádající nezaměnitelnou ženskou auru. První moderní chyprová kompozice od Fridy Gianinni je kombinaci klasické vůně s novými a možná i trochu překvapivými akcenty.

Ani flakón Gucci by Gucci nezastírá inspiraci bohatou historií značky, aniž by se bránil novým prvkům, které mu propůjčují elegantně moderního ducha s dotekem svůdnosti a elegance. Symboly zrodu značky se nyní přetavují ve skutečnou ikonu luxusu. Masivní hnědě tónované sklo odlehčují jednoduché linie. Dotek luxusu tu představuje přívěšek ve tvaru zlatého koňského udidla symbolizujícího ženskost a eleganci. Hladkou plochu zdobí impozantní autogram zakladatele značky Guccia Gucciho provedený zlatou barvou na dolním okraji lícové strany flakónu. To vše - spolu s masivním zlatým uzávěrem ve stylu art deco - tvoří nadčasový a přece moderní solitér, který se stane ozdobou toaletního stolku či kabelky ženy Gucci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikča- ♥sbé♥ nikča- ♥sbé♥ | Web | 29. srpna 2008 v 14:05 | Reagovat

úchvatná dózička :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama